Segel ASLogo
English / Norsk

Vår visjon:
Fremst i
realisering av
bærekraftig
profitt

Områder:
- Marin
- Miljø og energi
- Opplevelse
- Vekst

Kontorer:
Øyane 11 - Nordfjordeid
Gate 1 nr 119 - Måløy
Borgundvegen 340, Ålesund


Datterselskap:
Segel India

Login Segel ResOp

Kontakt oss

Kontakt en av våre rådgivere på telefon eller epost:

Daglig leder/Partner Roger Bergset +47 952 29 160 roger@segel.no
Leder internasjonale operasjoner/Partner Trond Haavik +47 908 98 370 trond@segel.no
Senior Bedriftsrådgiver/Partner (permisjon til 01.01.2017) Synnøve Elisabeth Aabrekk +47 416 22 807 synnove@segel.no
Avdelingsleder Ålesund/Partner Asgeir Rotevatn +47 970 62 550 asgeir@segel.no
Leder Asia/Partner Johan F. Aasen +47 917 95 798 johan@segel.no
Leder Strategi & Forretningsutvikling/Partner Leif Magne Klubbenes +47 913 36 737 leif.magne@segel.no
Økonomikonsulent Marit N. Flåten +47 901 68 755 marit@segel.no
Senior Bedriftsrådgjevar Paul Jacob Helgesen +47 489 98 383 paul.jacob@segel.no
Senior Bedriftsrådgjevar (permisjon til 01.09.2016) Katrin Sundal +47 918 10 634 katrin@segel.no
Senior Bedriftsrådgjevar Audun Rossland +47 484 72 009 audun@segel.no